Prekių pristatymo sąlygos

Prekės išsiunčiamos per 1-5 darbo dienas bendradarbiaujant su siuntų pristatymo tarnyba arba įmonės transportu.

Pristatymo kaina  priklauso nuo perkamų Prekių bendro svorio ir tūrio. Kaina prekių krepšelyje apskaičiuojama automatiškai.

Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs Prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią Prekių pristatymo vietą. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už savo pateiktų duomenų teisingumą.

Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

Pirkėjas įsipareigoja Prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas Prekių pats priimti negali, o Prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

Pasirašydami sąskaitą faktūrą ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą Pirkėjas patvirtina, jog gautos Prekės be transportavimo ar kitokių mechaninių pažeidimų. Todėl kiekvieną kartą gavę Prekes, apžiūrėkite, ar pakuotė nepažeista, ar nesimato kitokių mechaninių ar jums įtartinų pažeidimų. Jeigu tokių pažeidimų yra, surašykite juos kurjeriui pasirašomame dokumente. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl Prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.

Jei Prekė grąžinama Pardavėjui dėl Pirkėjo kaltės neteisingai nurodyto arba netikslaus adreso, arba jeigu Prekė grąžinama Pardavėjui neatsiėmus jos per maksimalų jos saugojimo terminą, Pirkėjas privalo Pardavėjui sumokėti pakartotino persiuntimo išlaidas ir Prekės grąžinimo kaštus. Pirkėjui atsisakius pakartotinai priimti siuntą (t.y. pareikalavus grąžinti pinigus už Prekes), pinigai už siuntimą Pirkėjui nėra grąžinami.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad pasitaiko atvejų, kai patvirtinus užsakymą ir gavus apmokėjimą paaiškėja, kad reikiamos išsiųsti prekės nebėra, nes kelių dienų eigoje ji buvo parduota realiose parduotuvėse ir baigėsi atsargos, nesvarbu, kad mūsų svetainėje vis dar rodomas šios prekės likutis. Tokiu atveju suderinsime prekių keitimą į kitas analogiškas prekes, arba grąžinsime Jums pinigus.

Atsiėmimas parduotuvėje

Prekes parduotuvėje galite atsiimti NEMOKAMAI.

Pasirinkus Prekių atsiėmimą parduotuvėje, Prekės paruošiamos per 1-5 darbo dienas. Atsiimti užsakymą galima tik sulaukus patvirtinimo apie paruoštą Jūsų užsakymą elektroniniu laišku ar skambučiu. Užsakymą atsiimti galima Kaune, Draugystės g. 15m: I-V 8:00-16:00val., tel. +370 612 19928 . Atvykę atsiimti užsakymo turėkite elektroninį laišką su užsakymo numeriu. Asmuo, turintis elektroninį laišką su užsakymo numeriu ar tik nurodęs Jūsų užsakymo numerį, skaitomas įgaliotu asmeniu atsiimti užsakymą, todėl Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių atidavimo netinkamam asmeniui.