3SB1-63 3P 50A B automatinis apsauginis išjungiklis
   3SB1-63 3P 50A B automatinis apsauginis išjungiklis

   3SB1-63 3P 50A B automatinis apsauginis išjungiklis

   Atsiliepimai(0)
   3,44 €
   su PVM
   Numatomas pristatymo laikas iki 5 d.d. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.
   Akcija!
   Kodas
   01052
   Ean13
   6932775201709
   Sandėlyje turime
   10+
   Turime sandėlyje

   Šis išjungiklis yra skirtas apsaugoti elektros grandį nuo pernelyg didelės srovės, kuri gali sukelti perkaitimą arba elektros įrangos pažeidimus. Jis gali būti naudojamas skirtingose pramonės srityse, komercinėse pastatų sistemose arba kituose elektros energijos tiekimo taškuose, kuriose reikalinga saugi elektros grandinės apsauga.

   Kiekis:

   3SB1-63 3P 50A B automatinis grandinės pertraukiklis yra aukštos kokybės elektros apsaugos įtaisas, skirtas apsaugoti elektros grandines ir įrangą nuo perkrovų, trumpųjų jungimų ir kitų elektros gedimų. Šis grandinės pertraukiklis yra skirtas 50 amperams ir turi 3 polių konstrukciją, užtikrinančią trijų fazių elektros sistemų apsaugą.

   3SB1-63 3P 50A B grandinės pertraukiklis yra skirtas automatiniam veikimui, o tai reiškia, kad jis gali aptikti ir pertraukti elektros gedimus per kelias milisekundes. Jis turi kompaktišką ir patvarią konstrukciją, todėl tinkamas naudoti įvairiose pramoninėse ir komercinėse srityse.

   Šis grandinės pertraukiklis taip pat turi B kreivės išjungimo charakteristiką, o tai reiškia, kad jis gali greitai suveikti reaguodamas į trumpuosius jungimus ir kitus didelės srovės gedimus. Taip užtikrinama, kad elektros įranga būtų apsaugota nuo pažeidimų, o gedimo atveju žalos kuo mažesnės.

   Taigi automatinis jungiklis 3SB1-63 3P 50A B yra patikimas ir efektyvus elektros apsaugos įtaisas, užtikrinantis esminę elektros sistemų ir įrangos apsaugą. Dėl aukštos kokybės konstrukcijos ir pažangių funkcijų jis yra idealus pasirinkimas įvairiems pritaikymams.

   Charakteristikos

   Akcijos
   Akcija

   Specifinė nuoroda

   Atsiliepimų nėra

   Rašyti atsiliepimą
   3SB1-63 3P 50A B automatinis apsauginis išjungiklis

   10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: