Šviestuvas CTF 4x14W, v/t, elektroninis droselis
   Šviestuvas CTF 4x14W, v/t, elektroninis droselis

   Šviestuvas CTF 4x14W, v/t, elektroninis droselis

   Atsiliepimai(0)
   22,11 €
   su PVM
   Kodas
   03365
   Ean13
   6932775399826
   Sandėlyje turime
   10+
   Kiekis:

   Mūsų CTF 4x14W lempa yra didelio našumo apšvietimo sprendimas, pažangios technologijos derinamos su elegantišku dizainu. Su elektroniniu droseliu ir v/t funkcija ši lempa užtikrina išskirtinį našumą ir lankstumą bet kurioje vidaus erdvėje.

    

   CTF lempa, aprūpinta keturiomis 14W lemputėmis, užtikrina ryškų ir efektyvų apšvietimą. Reguliuojami nustatymai leidžia pritaikyti apšvietimą pagal savo poreikius, nesvarbu, ar jums reikia ryškaus užduočių apšvietimo, ar prislopintos aplinkos.

    

   Šviestuvo modernus dizainas ir kokybiškos medžiagos užtikrina, kad jis puikiai atrodys bet kurioje erdvėje. Jo patvari konstrukcija užtikrina, kad jis tarnaus ilgus metus, net ir dažnai naudojant.

    

   Elektroninis CTF lempos droselis leidžia sklandžiai ir lengvai reguliuoti ryškumo lygius, užtikrinant patogų ir malonų apšvietimą. Ši funkcija taip pat padeda pailginti lempučių tarnavimo laiką ir sutaupyti pinigų keičiant.

    

   CTF lempos v/t funkcija leidžia reguliuoti apšvietimo spalvų temperatūrą pagal savo skonį, nesvarbu, ar jums labiau patinka šiltas ar vėsus apšvietimas. Dėl šios savybės jis puikiai tinka naudoti įvairiose vidaus patalpose, įskaitant biurus, namus ir komercinius pastatus.

   Lengvai montuojama ir naudojama CTF 4x14W lempa yra energiją taupanti ir ekologiška, todėl sutaupysite pinigų už elektros sąskaitas ir sumažinsite anglies pėdsaką.

   Specifinė nuoroda

   Atsiliepimų nėra

   Rašyti atsiliepimą
   Šviestuvas CTF 4x14W, v/t, elektroninis droselis