      Transformatorius JBK3-160VA, 230V-110/36/12V
      Atsiliepimai(0)
      su PVM
      Kodas
      03024
      Ean13
      Sandėlyje turime
      10
      Turime sandėlyje
      JBK3-160VA yra elektros transformatorius, kurio vardinė galia 160VA. Jis skirtas konvertuoti 230V įėjimo įtampą į kelias išėjimo įtampas, įskaitant 110V, 36V ir 12V.
      Pirminės transformatoriaus pusės įtampa yra 230V, tai yra įėjimo įtampa, kurią jis gauna iš maitinimo šaltinio. Antrinėje transformatoriaus pusėje yra kelios apvijos, tiekiančios 110V, 36V ir 12V išėjimo įtampą.
      Kiekis: