Izoliatorius SM-25
   Izoliatorius SM-25
   Izoliatorius SM-25
   Izoliatorius SM-25
   Izoliatorius SM-25
   Izoliatorius SM-25

   Izoliatorius SM-25

   Atsiliepimai(0)
   0,51 €
   su PVM
   Nuo 1 iki 5 d.d.
   Kodas
   02101
   Ean13
   6932775220304
   Sandėlyje turime
   10+
   Turime sandėlyje

   Izoliatorius SM-25 yra elektrinis izoliacinis įrenginys, naudojamas elektros sistemoje, siekiant užtikrinti izoliaciją ir apsaugą nuo elektros šoko. Šis izoliatorius yra sukurtas taip, kad būtų naudojamas specifinėse elektros arba elektronikos aplikacijose, kur reikalinga saugi izoliacija tarp skirtingų elektros komponentų.

   Kiekis:

   Pagrindinės savybės:

   Funkcija: Izoliatorius SM-25 yra skirtas atskirti arba izoliuoti vieną elektrinį ar elektroninį elementą nuo kito, taip užkertant kelią tiesioginei elektros srovei tarp jų. Tai padeda užtikrinti saugumą nuo elektros smūgių arba perkrovų.

   Galingumas: Šis izoliatorius turi specifinį galingumo ribojimą, kuris nustato, kokį elektros srovės stiprumą jis gali išlaikyti arba izoliuoti. Galingumo ribojimas yra svarbus, norint tinkamai apsaugoti jūsų elektros sistemą ir susijusius prietaisus.

   Apsaugos lygis: Izoliatorius SM-25 turi apsaugos lygį, kuris apibrėžia jo atsparumą elektros apkrovoms ar kitiems išoriniams veiksniams, tokiems kaip drėgmė, dulkių kaupimasis ir kt.

   Montavimas: Izoliatorius gali būti montuojamas tiesiai ant tinklo arba įrenginio plokštės, priklausomai nuo jo paskirties ir taikymo srities.

   Izoliatorius SM-25 pagamintas iš specialių medžiagų, kurios suteikia gerą izoliaciją.

   Izoliatorius SM-25 yra būtinas komponentas, jei reikia apsaugoti elektros sistemą arba komponentus nuo elektros šoko ar kitų su elektros srove susijusių problemų. Jis padeda užtikrinti saugų ir patikimą elektros darbą, būdamas esminiu elementu įvairiose elektrinėse ir elektroninėse aplikacijose.

   Atsparumas tempimui (LBS) - 500

   Atsparumas lenkimui (FT LBS) - 6

   Dielektriko pramušimo įtampa (kV) - 6

   Sriegis varžtams - M6

   Gabaritai, mm - 25 x 27 x 27

   Svoris (gr.) - 30

   Specifinė nuoroda

   Atsiliepimų nėra

   Rašyti atsiliepimą
   Izoliatorius SM-25