Komutacinės šukos 3 polių, 1metras, 10mm²
   Komutacinės šukos 3 polių, 1metras, 10mm²

   Komutacinės šukos 3 polių, 1metras, 10mm²

   Atsiliepimai(0)
   13,75 €
   su PVM
   Numatomas pristatymo laikas iki 5 d.d. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.
   Kodas
   01179
   Ean13
   6932775201365
   Sandėlyje turime
   10+
   Turime sandėlyje

   Komutacinės šukos yra elektros jungikliai, kurie leidžia prijungti ar atjungti elektros grandinėje esančias jungtis ar įrenginius.

   Pagaminta iš patvarių medžiagų, šios komutacinės šukos sukurtos taip, kad atitiktų pramoninių ir komercinių pritaikymų reikalavimus. Skirtos 10mm2 vielai, todėl užtikrina aukštą laidumo lygį, užtikrinantį stabilų ir efektyvų elektros srautą.

   Aukštos kokybės komutacinės šukos 3p/1 metras, šakės tipo, specialiai sukurtos naudoti trifazėse 1 metro ilgio elektros sistemose. 1 metro ilgis rodo bendrą šukų ilgį, kuris paprastai supjaustomas pagal ilgį, kurio reikia konkrečiam įrengimui.

   Kiekis:

   Aukštos kokybės komutacinės šukos specialiai sukurtos naudoti trifazėse 1 metro ilgio elektros sistemose.

   Mūsų komutacinės šukos yra patikimas ir efektyvus sprendimas jūsų elektros sistemos kabeliams organizuoti ir prijungti. Šakės tipo konstrukcija užtikrina saugų ir stabilų kontaktą, sumažindama nelaimingų atsitikimų ir energijos tiekimo sutrikimų riziką.

   Pagaminta iš patvarių medžiagų, šios komutacinės šukos sukurtos taip, kad atitiktų pramoninių ir komercinių pritaikymų reikalavimus. Skirtos 10mm2 laidams, todėl užtikrina aukštą laidumo lygį, užtikrinantį stabilų ir efektyvų elektros srautą.

   Instaliacija yra paprasta dėl mūsų paprasto ir nesudėtingo dizaino, kuris leidžia lengvai integruoti į esamą sistemą. Mūsų komutacinės šukos taip pat atitinka visus atitinkamus saugos standartus, suteikdamos jums ramybę ir užtikrindamos jūsų komandos bei įrangos saugumą. 1 metro ilgis rodo bendrą šukų ilgį, kuris paprastai supjaustomas pagal ilgį, kurio reikia konkrečiam įrengimui.

   Specifinė nuoroda

   Atsiliepimų nėra

   Rašyti atsiliepimą
   Komutacinės šukos 3 polių, 1metras, 10mm²

   Kiti pirkėjai, kurie pirko šį produktą, tai pat pirko:

   16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: