Elektroninis droselis liuminescencinei lempai 2x58W
   Elektroninis droselis liuminescencinei lempai 2x58W

   Elektroninis droselis liuminescencinei lempai 2x58W

   Atsiliepimai(0)
   8,71 €
   su PVM
   Numatomas pristatymo laikas iki 5 d.d.
   Kodas
   03359
   Ean13
   6940151000389
   Sandėlyje turime
   10+
   Turime sandėlyje

   Liuminescencinės lempos elektroninis droselis arba balastas yra energiją taupantis prietaisas, reguliuojantis lempos elektros srovę. Jis užtikrina momentinį ir greitą lempos uždegimą, sumažindamas mirgėjimą ir tylų veikimą. Tikrinkite suderinamumą su lempos specifikacijomis, kad būtų optimalus veikimas.

   Skirtas liuminescencinių lempų šviestuvui 2x58W T8

   Kiekis:

   Pristatome elektroninį fluorescencinių lempų droselį, skirtą naudoti su 2x58W liuminescencinėmis lempomis. Šis elektroninis droselis yra kokybiškas ir efektyvus sprendimas apšvietimo sistemoms, kurioms reikalingas patikimas ir ilgalaikis veikimas.

   Dėl pažangios elektroninės grandinės šis droselis turi daug pranašumų, palyginti su tradiciniais magnetiniais droseliais, įskaitant didesnį energijos vartojimo efektyvumą, ilgesnę tarnavimo laiką ir sumažintą mirgėjimą. Jis taip pat yra kompaktiškas ir lengvas, todėl jį lengva montuoti ir integruoti į bet kokią apšvietimo sistemą.

   Šis elektroninis droselis yra specialiai sukurtas naudoti su 2x58W liuminescencinėmis lempomis, užtikrinančiomis stabilų ir patikimą veikimą su minimaliomis energijos sąnaudomis. Jis taip pat sukurtas taip, kad atlaikytų įvairias aplinkos sąlygas, užtikrinant ilgalaikį veikimą net ir sudėtingoje aplinkoje.

   (Gaminys, jo komplektacija ar spalva gali skirtis nuo nuotraukoje parodytų prekių.)

   Specifinė nuoroda

   Atsiliepimų nėra

   Rašyti atsiliepimą
   Elektroninis droselis liuminescencinei lempai 2x58W

   16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: