Komutacinės šukos, adatos tipo, 3 polių, 1metras, 10mm²
   Komutacinės šukos, adatos tipo, 3 polių, 1metras, 10mm²

   Komutacinės šukos, adatos tipo, 3 polių, 1metras, 10mm²

   Atsiliepimai(0)
   14,75 €
   su PVM
   Numatomas pristatymo laikas iki 5 d.d. Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės.
   Kodas
   01180
   Ean13
   6940151001294
   Sandėlyje turime
   10+
   Turime sandėlyje

   Komutacinės šukos yra elektros jungikliai, kurie leidžia prijungti ar atjungti elektros grandinėje esančias jungtis ar įrenginius.

   Pagaminta iš patvarių medžiagų, šios komutacinės šukos sukurtos taip, kad atitiktų pramoninių ir komercinių pritaikymų reikalavimus. 10 mm2 vielos matuoklis užtikrina aukštą laidumo lygį, užtikrinantį stabilų ir efektyvų elektros srautą. 1 metro ilgis rodo bendrą šukų ilgį, kuris paprastai supjaustomas pagal ilgį, kurio reikia konkrečiam įrengimui.

   Kiekis:

   Aukštos kokybės komutacinės šukos adatos tipas, specialiai sukurtas naudoti trifazėse elektros sistemose, kurių ilgis yra 1 metras ir 10 mm2 vielos skersmuo.

   Mūsų komutacinės šukos yra patikimas ir efektyvus sprendimas jūsų elektros sistemos kabeliams organizuoti ir prijungti. „Adatos“ tipo konstrukcija užtikrina saugų ir stabilų ryšį, sumažindama nelaimingų atsitikimų ir maitinimo trikdžių riziką.

   Pagaminta iš patvarių medžiagų, šios komutacinės šukos sukurtos taip, kad atitiktų pramoninių ir komercinių pritaikymų reikalavimus. 10 mm2 vielos matuoklis užtikrina aukštą laidumo lygį, užtikrinantį stabilų ir efektyvų elektros srautą.

   Instaliacija yra paprasta dėl mūsų paprasto ir nesudėtingo dizaino, kuris leidžia lengvai integruoti į esamą sistemą. Mūsų komutacinės šukos taip pat atitinka visus atitinkamus saugos standartus, suteikdamos jums ramybę ir užtikrindamos jūsų komandos bei įrangos saugumą. 1 metro ilgis rodo bendrą šukų ilgį, kuris paprastai supjaustomas pagal ilgį, kurio reikia konkrečiam įrengimui.

   Specifinė nuoroda

   Atsiliepimų nėra

   Rašyti atsiliepimą
   Komutacinės šukos, adatos tipo, 3 polių, 1metras, 10mm²

   16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: